buy abortion pill online

buy abortion pill online miconsoladoryyo.com

fluoxetine and alcohol uk

fluoxetine alcohol cravings

 Deniz taşımacılığı Mks lojistik’in müşterilerine sunduğu hizmet türlerinden biridir.

Firmamız sadece tek bir bölge veya ülkeye bağımlı olmaksızın dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına deniz taşıma hizmeti verebilmektedir. Yapmış olduğumuz kontratlar sayesinde müşterilerimize rekabetçi navlunlar sunmaktayız.

Standart konteyner taşımacılığının yanında proje konteyner taşımacılığı (Open Top, Flat Rack, Reefer v.s.) uzmanlık alanlarımızdan bir tanesidir. Her türlü proje taşımalarınızda firmamızın servislerinden yararlanabilirsiniz.

Yük rezervasyonunuzu alışımızdan kargonuzun alıcıya teslimine kadar geçen süre firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yakından takip edilmektedir ve olası aksaklıklar müşterilerimize bildirilmekte ve pratik çözümler sunulmaktadır.

Talep edildiği takdirde kargonuzun sigortası anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri aracılığı ile ek bir servis ücret talep edilmeden yaptırılmaktadır. Olası hasarlarda evrak takip işlemleri firmamızca yapılmaktadır.

İster komple konteyner olsun, ister parsiyel, kargonuz Türkiye’nin bir noktasından bir noktasına Yurt İçi Lojistik Departmanımız tarafından en uygun maliyetle ve güvenilir bir şekilde taşıtılır.

Deniz kargolarınız Mks lojistik’in güvenli sularında seyretmektedir.